fbpx

Cubistick – Cesta k souznění

Společné rituální chvíle slasti

V dnešní uspěchané době, až na vyjímky, nezbývá téměř prostor na partnerství a společné chvíle plné lásky. Na tyto důležité momenty bychom ale rozhodně neměli zapomínat. Dovolme si prožít více času společně. Je přeci krásné s partnerem trávit láskyplné „hedonistické“ dny, v kterých si společně užijeme dobrého jídla, kvalitního pití a ponoříme se do něžných sexuálních rituálů. Přesně pro tyto chvíle vznikl Cubistick, aby vás doprovázel na společných cestách slasti.

Klid a souznění

Uspokojení a správně uchopená lidská sexualita mají blahodárné zklidňující účinky. Vztah se díky nim dostane zpátky do rovnováhy. Důvodem zrodu této erotické pomůcky je v podstatě snaha o vyvážení Vesmíru.

Síla myšlenky

Nápad zrealizovat Cubistick vznikl jednoho dne po probuzení. Jediný člověk nedokáže plošně uspokojit celé lidstvo, tak proč nevytvořit erotický artefakt, který by tuto vizi naplnil? Oproti okamžitému převedení myšlenky na papír, byla cesta nelehká a trvalo více než 2 roky, než Cubistick spatřil světlo světa.

Jasná vize

Od začátku byl koncept jasný: Unikátní erotická designová pomůcka, která svým vzhledem doplní váš interiér. Cubistick je produkt originální ruční práce s využitím lokálního zpracování v Čechách, kde má i kubismus ve formě architektury své zásadní historické kořeny. Vzhledem k jasné vizi zpracování a výběru materiálu směsi kamene a pryskyřice je Cubistick erotickou pomůckou a designovým doplňkem v jednom, která vám zůstane napořád. A nemusíte ho schovávat. Naopak.

Zážitek z rozbalování

Nedílnou součásti procesu bylo vytvořit pro Cubistick odpovídající design obalu, který by s ním souzněl po všech stránkách. Nakonec byl vytvořen unikátní dvoudílný obal skládající se z několika jednotlivých vyřezávaných vrstev tak, aby bylo dosaženo průhledu s viditelnou siluetou erotické pomůcky. Krabička je zabalena do mléčného papíru. Po rozbalení se odděluje pomocí magnetů, uvnitř je parfémovaná.

Cesta k uspokojení

Cubistick je určen pro společné intimní chvíle slasti. Svým tvarem sedí perfektně nejen v ruce, ale je navržen tak, aby genderově uspokojil a vyvážil dva vstupy lásky, jak vaginální, tak anální. Jakmile do vás pronikne, můžete se začít pomocí tlaku a otáčení oddávat příjemnému společnému dráždění k docílení hlubokých a vášnivých forem vzrušení.

Hrátky za hranou

Cubistick provokuje a vyvolává emoce. Dráždí nejenom svojí cenou, ale i vzhledem. Svým tvarem je jediným svého druhu. Je vyroben s jemností v detailu tak, aby byl hladký, zároveň dráždivý a příjemný na dotek. Je stvořen pro každého, kdo rád experimentuje v oblasti sexuality a rád si doplní svůj interiér o provokativní designový prvek. Cubistick je unikátní erotická pomůcka pro všechny, kteří s ním na první pohled souzní.

Milujte se a milujte sami sebe

Prožívejte a vnímejte sami sebe i druhé více do hloubky. Zastavte se. Meditujte a milujte se. Najděte si na společné chvíle více času. Cubistick je jedním z dílků skládačky vašeho souznění. Pomůže vám prohloubit a umocnit vaši rozkoš z objevování sebe samotných.

Cubistick

Cubistick je první umělecká erotická pomůcka, vycházející z ladných kubistických tvarů, jenž dotvoří váš prostor a který nemusíte schovávat ve svém nočním stolku.