fbpx

Inspirujte se

Přihlášení k odběru novinek

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů a se zasíláním Hedonist novinek na uvedenou e-mailovou adresu. Vaše soukromí pečlivě chráníme.

 


5 nejprovokativnějších umělců přelomu 19. – 20. století

Erotika v umění

Umění bylo odjakživa především řemeslem. Neboli: koho chleba jíš, toho píseň zpívej. Tvořit bylo tedy třeba především tak, aby se výsledek líbil. Našlo se ale i pár vzdorných osobností, které si nebraly servítky a hnáni můzami a představami o světě statečně bořily hranice dobrovolně či nedobrovolně omezeného vkusu evropské střední a vyšší vrstvy.

Sex ve filmu: Kvalitní kousky s inspirací

Erotika v umění

Pojďme společně prozkoumat sex ve filmu. Čeho se jinak zkušení režiséři obávali a stále obávají? Proč se bojí jít na tvrdo do „toho“ a erotikou koření svá filmová dítka poskrovnu? Kdo z nich se nakonec odvážil uvařit „one hell of a spicy meal“?

BDSM aneb Co dál, když doma všechno znáš

Techniky slasti

Bondage Discipline Sadism and Masochism zkráceně BDSM je souhrnný název pro erotické praktiky. Takže jinými slovy, hrajete si doma s partnerem na to, kdo v sexu velí a kdo se podřizuje? Vzrušuje jednoho z vás moc nad tím druhým včetně nějakého toho plácnutí? Ano? Tak to si budeme rozumět.

Bezpečný flirt jako cesta z pasti

Jak být elitní courou

I když jste po uši zamilované, nebo pilně studujete a vztahy vás nezajímají, či vzorně pečujete o domácnost včetně čtyř dětí, a všem okolo tvrdíte, že žijete svůj sen, stejně to nakonec nevydržíte, poslechnete volání divočiny a vyrazíte do noci.

Hedonist playlist ♫ 02

Poslouchej!

Linn Brikell, Lemon Jelly, Baumon, Ben Westbeech, Julio Bashmore, Marek Hemmann, Total Giovanni, The Chemical Brothers, Shakarchi & Stranéus, Bonobo, Jesper Ryom