fbpx

Takhle ne! Co mužům rozhodně nepřipadá sexy?

Možná máte pocit, že když se dostatečně „vytuníte“, málokdo vám odolá. To samozřejmě svým způsobem platí, protože přitažlivé jsou ženy, které o sebe pečují, ale je potřeba znát jasně vytyčené hranice, za kterými začíná peklo. Ilegální imigrantky jsou většinou vraceny obratem zpět do prázdné postele.

Takže dámy, pozor! Tohle je silná devítka, která muže (většinou) vyloženě odpuzuje:

1. Tanga

Kromě toho, že jsou nepohodlná a dokonce ze zdravotního hlediska nebezpečná, většině mužů sexy nepřipadají. Pár šňůrek, zvlášť pokud vykukují z podkasaných bokovek, zařízlých až raději nedomýšlet kde, parádu už dneska vážně neudělá. Pokud vám navíc deformují postavu do tvaru kremrole, mužská fantazie nejen že nemá šanci zaúřadovat, ale raději se na nich oběsí.

Asexuální tanga | Hedonist

2. Tetování ve spodní části zad (nejlépe zpola kryté tangáčemi)

Kérkám na bedrech – většinou v jakémsi brutal tribal designu – už dávno odzvonilo. Dolní část zad si nechávaly svého času potetovat striptérky, prostitutky a pornohvězdy. To bylo ale ještě dlouho před tím, než se vlna popularity přelila přes Máňy z Horní Dolní. A ta už dávno opadla. Američané tomuto druhu tetování říkají hanlivě „tramp stamp“, což znamená že jeho majitelka je, bez obalu řečeno, sexuálně promiskuitní. To je sice poněkud generalizované tvrzení, nicméně podle průzkumů se děvčata s tímto typem tetování mnohem častěji nakazí sexuálně přenosnou chorobou. Pšíkáním to nejspíš nebylo… A modří už vědí.

Tramp stamp tetování | Hedonist

3. Umělé řasy, vlasy a drápy

Muži tak sice občas nevypadají, ale nejsou blbí. Že jste napůl plastová prostě poznají. Když navíc víříte prach v místnosti pouhým mrknutím a místo konverzační repliky musí pořád přemýšlet nad tím, jak se s tím, proboha, dokážete na záchodě vůbec utřít, body vám to rozhodně nepřidá. Nešetrná aplikace navíc často zdemoluje vlastní řasy/vlasy/drápy a pak vám zbydou jen oči (bez řas) pro pláč. Muži mají rádi přirozenost. Tečka.

Asexuální umělé řasy | Hedonist

4. Nakytovaný obličej

Extrémní makeup | Hedonist

Dokonale krycí make-up, který jste v koupelně nahazovala zednickou lžící a jako bonus se vyšrafovala jak omalovánky, muži příliš neocení. Ještě méně ho ocení, až ho pak jednoho krásného rána odrolíte a ukážete jim své pravé – nevyšrafované – já. Dnes tolik oblíbené tónování a stínování dokáže totálně změnit výraz obličeje. Pokud chcete, aby vás chtěl takovou, jaká jste, neposílejte na rande svůj stín, ale sama sebe.

5. Duck face

Pokud ho chcete rozesmát, směle se vyšpulte! Jinou emoci z něj prostřednictvím kačeřího pysku nejspíš nevymáčknete. Za opticky štíhlejší obličej ztráta důstojnosti nestojí. Výraz retardované kachny z vás na fotce udělá jen jednu z hejna, a potvrdí, že si sama sebou nejste ani trochu jistá. Což není ani trochu sexy.

Duck face | Hedonist

5. Legíny & Cameltoe

Oděvních trendů, které prudce snižují atraktivitu jejich nositelky, je celá řada. Zvolili jsme jeden za všechny. Leginy samy o sobě mohou nosit jen štíhlé ženy. Ale ani ty občas neodhadnou jejich krycí schopnosti. Vypadají potom, jako by si zapomněly vzít sukni. A přestože to zní zajímavě, koukat se na to (bez výbuchu smíchu) dá jen chvilku. Pokud jim navíc velbloud dal pac do rozkroku, rozuměj povytáhly si punčocháče vydávané za plnohodnotný svršek (nebo spíš spodek) příliš vysoko, jedná se o vražedné combo.

Cameltoe a legíny | Hedonist

7. Kouření

Doby, kdy žena s cigaretou v potemnělém baru působila třaskavě sexy a svůdně, jsou už dávno pryč. Že normální je nekouřit, si myslí dokonce i spousta kuřáků. Líbačka dvou popelníků se ještě tolerovat dá, ale nekuřák potřebuje, aby druhá miska vah byla pořádně těžká. Když šik herečky kouřily ve filmech, co se do nich vešlo, tabáková lobby byla ve své nejlepší formě, zatímco povědomí o škodlivosti tabáku ještě v plenkách. Dnes už nikdo nepochybuje o tom, že kouření je slabost. Ale křehkou květinku z vás rozhodně neudělá.

Brigitte Bardot | Terry ONeill

Brigitte Bardot by Terry O’Neill

8. Když chlastáte jako námořník

Nesnažte se synchronizovat s jeho tempem zvedání půllitru nebo panáků! Nejen, že vám vaše tělesná konstituce nadělí mnohem silnější opici i kocovinu, ale vaše sebeovládání vyleze z klece, a kromě toho, že se budete stydět zítra a možná i pozítří, rozmažete dojem, který jste se snažila na prvním rande vybudovat, rychleji než řasenku kolem očí. Opilé ženy jsou možná povolnější. Ale kdo by chtěl snadno dostupné zboží, ve kterém to navíc každou chvíli divně škrundá a sem tam z něj vypadne sprosté slovo?

9. Šišlání a zdrobněliny

Ušišlaná trapka | Hedonist

Atak maniakální roztomilosti může být pro mnohý slibně se rozvíjející flirt smrtící. Infantilita frčí možná na dětském hřišti. Muže, kteří už prolézačkám odrostli, do postele ani k oltáři prostě neušišláte. Opravdu to z vás neudělá něžnější bytost, která jemně brnká na jeho hluboko pohřbenou touhu po matce. A jeho touha po bližším kontaktu spadne pod bod mrazu.

Mezi muži existují samozřejmě i vyjímky, které potvrzují pravidlo a výše uvedené aktivity a atributy kvitují pozitivně. Je jich ale jak šafránu. Pokud tedy chcete sázku na jistotu, vezměte si s sebou na rande mozek a buďte samy sebou. A pokud vás reprezentují tanga a nad nimi tramp stamp, určitě i vy toho pravého nakonec najdete.

Text: Black Mamba

Cubistick

Cubistick je první umělecká erotická pomůcka, vycházející z ladných kubistických tvarů, jenž dotvoří váš prostor a který nemusíte schovávat ve svém nočním stolku.

4 zdravotní benefity sexuálních hraček
Latex – druhá kůže, která zvedá nejen sebevědomí