fbpx
Latex - druká kůže | Hedonist

Latex – druhá kůže, která zvedá nejen sebevědomí

Pokud rádi experimentujete a sex je pro vás zábavným zámkem plným lákavých tajemných komnat, možná jste už uvažovali o tom, jaké to je – mít na sobě latexové oblečení, nebo aspoň prádlo. Podstata latexu spočívá v tom, ze vás dokáže bytostně změnit v lákavě vyhlížející smyslně geometrickou amébu. Obepne vás a skryje nedokonalé křivky. Celou vás pojme a v očích partnera se stanete heroickou šelmou. 

Nošení latexu mění způsob, jakým vnímáte dotek. Nemáte při něm pocit, že máte něco na sobě, a cítíte to hluboko v sobě. Když se vás přes něj někdo dotkne, je to odzbrojující. Silnější, intenzivnější, vědomější. Každý dotek je najednou jiný, nový, lepší… neuvěřitelný!

Latexové oblečení navíc vypadá skvěle. Každá křivka těla je perfektně vyhlazena a její tvar zvýrazněn. Pokud není žena výrazně disproporční, v latexu bude vypadat prostě božsky. Jako komiksová hrdinka, nad kterou každému ukápne slina.

Zkušenosti prostitutky Line Mikkelsen

Svoje zkušenosti s nošením latexu popsala na webu quora.com prostitutka Line Mikkelsen z Hamburku: „Je to fantastický pocit. Je to jako druhá kůže, ale zároveň se cítíte podivně nahá. Je to hrozně sexy. Lesklý těsný vzhled upoutá oči většiny mužů. Miluju vůni latexu. Jsem díky němu mnohem víc nadržená. Pokaždé, když se oblékám do latexového oblečení, cítím, že se oblékám na sex. A mám ráda sex, když jsem oblečená v latexu. Jasně si pamatuji reakci mužů, když jsem poprvé vešla do místnosti oblečená komplet v černobílém latexovém oblečení – v korzetu s podvazky, dlouhými punčochami a vysokými šněrovacími botami na podpatku. Zírali na mě, a já cítila, že se mnou chtějí mít sex. Cítila jsem se tak sebevědomá. Přestože jsem neměla kalhotky, necítila jsem stud ani sebemenší rozpaky.“

Latexové podvazky | Hedonist

Pozor na oblékání i svlékání

Latex můžete nosit klidně i ven. Rozhodně nepatří jen do BDSM salónů a rájů fetišistů. Je jisté, že budete centrem pozornosti a zaručíte si tak spoustu exkluzivních pohledů. Bude z vás sálat sebevědomí na míle daleko. Míra atraktivity nebezpečně vzroste.

Pro manipulaci s latexem je na prvním místě je silikonový olej. Díky němu se latex snadno obléká a zároveň se leskne. Dáte ho zevnitř i zvenku, obléknete a hotovo. Po svléknutí opláchnete vlažnou vodou, necháte okapat, případně trochu přeleštíte a naleštěné uložíte. Příště máte připraveno, takže olej je zaroveň skvělý i na skladování.

Další variantou je jednorázové ošetření latexu, tzv. chlorinace. Po aplikaci je úplně stejně hladký, ale tím, že nelepí, všechno po něm klouže jako po hedvábí. Chlorinace uzamkne volné vazby na molekulách venkovní vrstvy a tím zabrání přilnavosti.

Začněte pozvolna

Výběr latexu | Hedonist

Do latexu se nemusíte oblékat hned komplet jako kočičí žena. Pokud by vám nevyhovoval celý catsuit, můžete začít s latexovými kalhotkami, topem nebo rukavicemi. Každý z těchto oděvních prvků může nadpozemsky zdokonalit sexuální akt. Vždyť si jen představte, jaké to asi je, když na latexové rukavice nanesete trochu masážního oleje a začnete partnerovi jemně masírovat prostatu…

Stejně tak můžete vzít jeho penis a přejíždět s ním pomalu… velice pomalu… po latexovém topu či kalhotkách. Toto prostředí bude pro partnerův penis tak krásně neznámé a vzrušující, že jeho kapky lásky budou po úboru stékat proudem.

Dbejte na přístupnost

Zásadně vybírejte takový typ obleku, u kterého se můžete bez potíží lehce dostat tam, kam potřebujete. I přesto, že většina těla zůstává v příjemně stísněném prostředí, vždy musíte mít možnost dostat se pomocí zipu či lehce přístupného otvoru dovnitř.

Resume: Vždy vybírejte tak, abyste věděla, jak ze sebe latex jednoduše dostat, a tak, aby byl přístupný tam, kde chcete.

Není vždy latex, co obepíná…

Druhy sex obleků | Hedonist

Pozor si dejte i na fakt, že materiálů, které připomínají latex je na trhu celá řada. Může se stát, že si pořídíte něco úplně jiného. Existují PVC obleky, obleky z koženky, apod.

Naopak je nutné podotknout, což pro většinu uživatelu není jasné, že latex a guma je v podstatě to samé. Obojí vzniká ze stejné suroviny – tedy mléka gumovníku nebo kaučukovníku. Latex zasychá do tuhé podoby sám o sobě na vzduchu. Podobně jako smůla z normálního stromu ztvrdne a vypadá jako drahokam. Guma se vyrábí tak, že se do  kaučukového mléka přidá síra a další příměsi a potom existuje několik způsobů vulkanizace. Jiná směs a jiný postup se použije na pneumatiku a jiný na chirurgické rukavice. Mezi latexem a gumou v podstatě neexistuje stanovená mez.

Dalším materiálem je lycra. Používá se většinou na catsuity ke kompletnímu zahalení celého těla, tzv. Zentai. Jedná se o pružnou látku, která ale neplní funkci latexu. Je to spíše kostým pro umělecké performance či gang bang karneval.

Takže vybírejte pořádně i materiál, v kterém se budete cítit nejlépe!

Široký výběr latexového oblečení najdete např. v MH sexshop.

Cubistick

Cubistick je první umělecká erotická pomůcka, vycházející z ladných kubistických tvarů, jenž dotvoří váš prostor a který nemusíte schovávat ve svém nočním stolku.

Takhle ne! Co mužům rozhodně nepřipadá sexy?
Hedonist playlist ♫ 02