fbpx

Inspirace z tantry: Tvrdý pták? Naopak!

K pořádné akci neodmyslitelně patří statný úd a mohutné přirážení. No, není to tak? A i kdyby někdo podotkl, že na „velikosti nezáleží” a že i „malý kašpárek může zahrát velké divadlo“, tak aby se jeden dostal do tak těsného otvoru, prakticky uzavřeného, jakým ženský pohlavní orgán bezesporu je, musí mít náležitou tuhost. Jenže, co když nejen, že nemusí, ale dokonce při tzv. měkkém vniknutí zažívají oba partneři nesrovnatelně intenzivnější prožitek než při klasickém milování? Pojďte se seznámit s touto metodou tantrického milování a možná tak i vyřešit leckteré problémy v sexu, kterých v naší společnosti už zdaleka není jako šafránu.

Tak si to vezměme popořadě. Ať už vás stvořitel obdařil ústrojím jakkoliv velkým, dobrá zpráva je, že metoda, pocházející z tantrického učení, kterou vám tu chci přiblížit je vhodná pro každého. I pro kašpárka. A abych nemluvila jen o mužích, to samé platí pro ženy. Většina mužů má pocit, že pokud jí, své milé nenaloží pořádnou nakládačku, nebude uspokojená. Ovšem my dámy víme své. Není snem každé z nás prožít sex jako ve většině filmových erotických scén. Nemusím ani hledat v titulcích, zda je režisérem muž, když se ve filmu během prvního sexuálního propojení hlavních hrdinů objeví roztrhnutí blůzy, přimáčknutí ženy ke stěně, vášnivé ojídání tváře a čelisti, to vše odehrávající se během 5ti sekund, s následným ohnutím hrdinky přes stůl nebo smýknutím s ní na podlahu. Vrcholem scény bývá pár zběsilých přírazů, během kterých většina žen nemá šanci ani zvlhnout, natož dosáhnout vyvrcholení, a oba hrdinové se šťastně odvalí do stran, samozřejmě uspokojeni. Jak jinak.

Jak by vám šlo vaší dámě s tvrdou prací nepomáhat?

Možná ale právě vy patříte mezi těch pár, kdo si takové 3 minutové (se vším všudy, včetně otevírání dveří bytu) sex tornádo dokážou vychutnat, nebo ho dokonce vyžadují. V tom případě asi nečtěte dál, protože my si tu teď probereme něco docela jiného. Takový jemný, dlouhý, dobrodružný experiment, který je vhodný pro páry, které svá těla už dobře, možná až příliš dobře, znají, nebo pro ty nesmělé či trpělivé, které představa sex tornáda přímo děsí.

Šlo by vám vaší dámě s tvrdou prací nepomáhat?

Metoda měkkého vniknutí

Metoda měkkého vniknutí je vhodná také pro léčení různých sexuálních dysfunkcí. U mužů se jedná například o problém se ztopořením nebo naopak předčasnou ejakulaci. Ženám může pomoci zvýšit citlivost pohlavních orgánů, jelikož takzvaná frigidita nemusí být vrozená, ale způsobená prožitým traumatem. Tento typ problémů má totiž dva stejné jmenovatele: Prvním z nich je čas, přesněji jeho nedostatek. Je to tak. Prostě ho nemáme. Dokonce ani na sex ne. Znáte to – jsem unavený z práce, miláčku, nebo – ty děti mě, lásko dneska úplně utahaly, nebo – pojď, jdeme rychle na to, ať ještě stihnu vyprat, ať stihnu ještě jeden díl… Nejsme schopni se soustředit TEĎ. Stále je spousta jiných věcí k řešení. K tomu si dosaďte do rovnice dalšího činitele – stres. O něm se tu nebudu rozepisovat, protože všichni víme, o co jde. No, a je zaděláno na problém. Všechny výše zmiňované problémy mohou mít kořeny v psychice. Pro plný a intenzivní prožitek ze sexu je třeba své tělo zapojovat postupně a být s ním mentálně v plném propojení. Nepřemýšlet nad tím, jestli mail odešel nebo že prádlo v sušičce zasmrádne. Pokud vám nejde jen o experimentování, ale přímo u vás problematika tohoto článku varovně zabrnkala na správnou strunu máte na vybranou ze tří možností: neudělat nic a problém zašlapat ještě hlouběji, než už je, nebo strávit několik týdnů až měsíců na pohovce naproti svému terapeutovi, nebo zkusit něco nového.

A o co tedy přesně během měkkého průniku jde? O vniknutí, respektive vložení penisu do pochvy, aniž by byl vyveden z klidové, tedy neztopořené fáze. Už slyším ty protesty: To přece nejde! Kdo to kdy slyšel. Slyšely to a i vyzkoušely desítky, spíš stovky dvojic (možná i trojic), které se rozhodly pracovat na svých vztazích a zkoušet nové techniky pocházející z tantrismu. Možná někdo namítne: ale tantra, to je přece jenom o sexu, ne? Ano i ne. Sexualita je pro vyznavače tantry posvátná, ovšem v rámci celkového pojetí života. Jinak sex = život. S tím asi souhlasíme všichni, protože jinak bychom tu ani nebyli. Tak můžeme dál.

Tantrismus neboli tantra se zrodila v Indii před více jak 15 stoletími. K nám bohužel dorazila teprve nedávno, během minulém století. Neobsahuje pouze sexuální rituály, ale pracuje především s meditací, rozplétá komunikační problémy, jenž nám přináší každodenní letité soužití, odmítá dogmata a jejím cílem je mentální i fyzické „probuzení“ v přítomném okamžiku.

A teď zpátky k tomu, na co se už určitě těšíte. Konečně si probereme slibovaný postup měkkého vniknutí, krok za krokem.

1. Romantika

Připravte se na romantický večer/ráno/poledne, jak libo. Tím myslím, abyste si vyhradili několik hodin času. Absolutní minimum jsou 2h. Vypněte telefony, zhasněte světla, zapalte svíčky, napusťte vanu, nechte znít příjemnou, klidnou hudbu (která ale nepřestane v půlce procesu), nachystejte si drobné občerstvení, cokoli nebo vše z uvedeného. Alkohol se nedoporučuje. Zajistěte, aby bylo v místnosti dost teplo.

2. Svlékání

Svlékněte sebe i partnera. Může z toho být třeba zajímavý mini striptýzek.

3. Fáze hlazení

Nejde o jen tak ledajaké, bezmyšlenkovité, nebo “sváděcí” hlazení, nýbrž o relaxační, uvolňující doteky. Je důležité mít teplé ruce. Pokud je máte chladné, i když je jinak v místnosti přetopeno, stačí třít chvíli dlaně o sebe. Masážní olejíčky nejsou vhodné. Díky jim se doteky zintenzivní a dojde k příliš silnému erotickému nabuzení. A to právě není naším cílem. Teď se dostáváme k tomu nejdůležitějšímu v tomto bodě: NESMÍTE SE DOTÝKAT NEJCITLIVĚJŠÍCH MÍST. Že jsem rovnou nenapsala – nedotýkejte se penisu, bradavek a klitorisu – bylo cílené. Tato místa nemusí být každého šálek čaje. Někdo úplně ujíždí třeba na ušních lalůčkách, zadečku nebo zátylku. Zkrátka, vaše erotogenní zóny jsou ve fázi 3 tabu. Všechno ostatní hladíme nejjemněji, jak dokážeme, minimálně 30 minut. Tím nemyslím 10 ani 15. Přepněte si mozek na: DĚLÁM TO PRO SEBE, ne proto, že musím dodržet nějaký postup. Jde o láskyplný čas, kdy se můžete zastavit, dopřát si luxus opravdu vnímat a být přítomni “tady a teď”. Lepší je si nepovídat, pouze partnera v případě potřeby vymanévrovat z příliš vzrušujícího zákoutí.

4. Finální vniknutí

A konečně, pro ty netrpělivé, za čtvrté – samotné vniknutí. Pokud by se stalo, že vás hlazení nabudí natolik, že se penis ztopoří, na chvíli přestaňte, dokud si zase pěkně nedá pohov. Nemyslete na daně, to by vás odvedlo příliš daleko, ale třeba na něžnou chvilku, kterou jste kdysy společně prožili, 4x nádech, 4x výdech, uzobnout z talíře, apod. Jakmile se zklidníte, udělejte tzv. spooning, neboli tulení se dvou lžiček (v češtině bohužel zatím nikdo žádný vystihující výraz pro tuto polohu nevymyslel, přitom to děláme odjakživa). Muž si lehne za ženu. Oba jsou na boku. Žena trochu uvolní nohy od sebe – jednu si pokrčí, nebo si dá mezi kolena třeba polštář, zkrátka aby se k vagině dalo dostat. Muž volnou rukou uchopí měkký penis a jemně vmáčkne nebo vsune (to záleží na velikosti jeskyňky) jeho konec do vaginy. Čím větší kus dovnitř, tím lépe. Opatrně, aby penis nevyklouzl se oba uvelebí ve spooningu. Nyní přichází vrcholná nejtěžší část léčebného procesu. Nedělat absolutně nic. Jen dýchat a čekat. Čím déle, tím lépe. Nezapomeňte, čekáte pro Vás.

Já to zvládla 45 minut. Někdo, třeba Sting s manželkou Trudie to umí i několik hodin. Prý kvůli tomu, na rozdíl od ostatních celebrit nemá tenhle charismatický zpěvák (mimochodem ve svých 68 letech ve super formě) potřebu už víc jak 30 let na manželství nic měnit.

Během čekání můžete penis zkusit zasunout ještě hlouběji, když máte pocit, že by to šlo – ovšem pouze pomalu, rukou. A na co že to vlastně čekáte? Až se penis z klidového stavu úplně ztopoří. Poté je pro muže zpravidla téměř neúnosné již déle čekat, takže se do toho bez obav pusťte. Ale, prosím vás, aby to nebyl králíček Duracell nebo pomatený čoklík, co konečně podhrabal plot a vlítnul na sousedovic hárající fenu – pomaloučku, polehoučku! Vychutnejte si každou vteřinu, vnímejte každý centimetr zásunu, vždyť si to zasloužíte, po všem tom čekání! Co bude následovat se dozvíte, jen když experiment zažijete na „vlastní penis“, protože pocity jsou velmi pestré a individuální, a můžete mi o tom třeba napsat.

Já osobně jsem ještě před prvním pohybem byla tak nabuzená, že zpětně ani nedokážu rozpoznat, kdy vlastně orgasmus přišel. Nebyla to totiž klasická 10ti až 15ti vteřinovka, včetně náběhu, ale jakýsi nový typ extáze trvající celou dobu, od prvního pohnutí, vlastně ještě před ním, až po partnerovo vyvrcholení a ještě nějakou dobu po něm. Pokud nevydržíte 45 minut a třeba ani 30, hlavně se za to nekárejte! Důležitá je příprava – nic nevynechat, neošulit, a pak si můžete s čistým svědomím říct: YES, dali jsme to!

Nicméně, život je výzva. Při dalších měkkých průnicích, pokud se k nim rozhodnete, se pokuste dobu mezi „už tuhý“ a „první pohyb“ co nejvíce prodloužit. Machři této tantrické metody dosahují orgasmů bez jediného pohybu. Že prý nejsou potřeba. No, to teda nevím, ale každopádně moc držím palce!

Text: Raspberry

Cubistick

Cubistick je první umělecká erotická pomůcka, vycházející z ladných kubistických tvarů, jenž dotvoří váš prostor a který nemusíte schovávat ve svém nočním stolku.

Sexuální rituály letem světem: bizarní a ještě bizarnější
Bezpečný flirt jako cesta z pasti