fbpx

Gejzír slasti: 6 kroků, jak se stát Squirt Masterem

Tzv. squirting – ženskou ejakulaci nebo také mokrý orgasmus, zažila alespoň jednou za život každá třetí. Pokud mezi ty šťastné patří vaše partnerka (nebo přímo vy sama), gratulujeme! Možná jste se poprvé trochu lekli a slečna/paní uspokojená i maličko zastyděla. Není ale vůbec proč! Kromě toho, že mokrý orgasmus má pořádnou šťávu a patří mezi ty vůbec nejlepší, je naprosto fyziologickou záležitostí. Jen se o něm zatím moc nemluví. V pornu si ale pozvolna vydobývá celkem silnou pozici. Pro muže je to totiž parádní podívaná a důkaz, že partnerku uspokojili, jak se patří. A ještě trochu víc.

Tekutina vylučovaná při squirtingu pochází z párových Skeneho žláz. Ty jsou pojmenovány po skotském gynekologovi Alexandru Skenem, který je roku 1880 poprvé popsal. S močí nemá tato tekutina vůbec nic společného, jak se leckdo mylně domnívá. Vývod těchto žláz najdete mezi klitorisem a vstupem do pochvy u močové trubice. Samotné žlázy se nacházejí v horní stěně vaginy a snesou srovnání s mužskou prostatou. Uvnitř vaginy je ke Skeneho žláze nejblíž další magické místo – bod G – Gräfenbergův bod. Právě jeho drážděním uděláte ze své partnerky fontánu rozkoše.

Velikost Skeneho žláz je u každé ženy individuální. Právě jejich nedostatečný rozměr je nejspíš důvodem, proč nemůžete dosáhnout mokrého orgasmu, ačkoli se snažíte ostošest. Individuální je i množství ejakulátu, jehož složení se podobá spermatu, pochopitelně bez spermií. Najdete v něm glukózu, fruktózu, sacharózu, prostatické fosforečné kyseliny a kreatinin. Tekutina je z těla vypuzována díky stahům pánevního svalstva při orgasmu.

Ženská ejakulace byla po celém světě naprosto běžná. Je vyobrazována v chrámech, existovaly speciální nádoby na tuto tekutinu a byla považována za velmi zdravou a muži ji pili. Je součástí tantrické filosofie, která ovšem byla kněžími špatně pochopena a do střední Evropy dorazila už jako „ta jen o sexu“, což trvalo až do 60.let minulého století, kdy hippies začali prosazovat volnou lásku. Takže proto se o tom u nás moc neví.

Bod G má každá žena, stejně, jako nos a nachází se hned za vstupem do joni, pod Venušiným pahorkem. Vytváří se ze stejného buněčného základu, jako prostata. Takže je to taková „ženská prostata“. Stejně, jako do prostaty se do tohoto orgánu, bodu G ukládají různá traumata. Léčebnou masáží se mohou uvolnit, což může být psychicky náročné. Poté se do bodu G vrací citlivost a jemnou, trpělivou stimulací, například zezadu může dojít k ženské ejakulaci, a to z vagíny nebo z močové trubice, jelikož trubice v bodě G mají dvě zakončení. Ejakulát má konzistenci vody. Každá žena je toho schopná, ale chce to čas.

Dost už suché (nebo spíš mokré) teorie. Jak na to:

1. Najděte bod G

Tenhle magický výběžek se nachází na přední stěně vaginy. Lehké vyboulení se dá nahmatat prstem. Při dráždění zduří v celé své kráse. Stimulovat ho můžete prstem, penisem nebo speciálními pomůckami – vibrátory určenými přímo na stimulaci bodu G. Pokud máte v oblibě Venušiny kuličky, udělají předpřípravu za vás.

Najděte G bod | Hedonist

2. Mazlete se s ním

MAzlete se s G bodem | Hedonist

Čím déle a lépe bod G masírujete, tím víc tekutiny se ve Skeneho žlázách nahromadí. Ale jak píšeme výše, jeho množství je individuální. Může se i stát, že tekutina při orgasmu nateče do močového měchýře, protože ústí žláz může být umístěno v těsném sousedství nebo i uvnitř močové trubice. Ven pak nic nevystříkne. Partnerčin pocit P to ale nezmenší. Pokud se tak stane, má žena po sexu potřebu jít na záchod a její moč je bíle zkalená.

3. Přestaňte se kontrolovat!

Naplnění Skeneho žláz provází pocit plného močového měchýře. V ten moment se ženy leknou a snaží se všemi silami ovládat. Vykašlete se na to! A užívejte si přítomný okamžik a všechnu slast, kterou přináší.

Přestaňte se kontrolovat | Hedonist

4. Je to v suchu

Je to v suchu | Hedonist

Je to MOKRÝ orgasmus, s trochou vlhka je potřeba počítat. Úplně bude stačit, když si pod sebe nebo blízko sebe připravíte měkký příjemný ručník. A nebo si na finále vyberte místo, kde se dá povrch jednoduše otřít (kožený gauč, stůl…).

5. Namažte se

Tím nemyslíme, abyste se opili, i když po správném množství alkoholu odtékají zábrany. Pořiďte si speciální squirting krém. Seženete ho přes internet. Stačí nanést malé množství do oblasti bodu G a masírovat. Dostaví se příjemný pocit dráždivého tepla. Inkriminovaná oblast se uvolní a prokrví. V masáži můžete pokračovat prstem nebo netroškařit a zapojit rovnou i penis. Pokud nemáte speciální krém, použijte lubrikační.

Namažte se | Hedonist

6. Grand finale!

Nepřepalte začátek | Hedonist

Celé akci pochopitelně musí předcházet vášnivá předehra a postupné rozehřívání. Pointa tkví v naprosté otevřenosti a uvolnění partnerky. Bez tohoto kroku z ní pravděpodobně nedostanete ani kapku. Jakmile tedy bude partnerka dostatečně uvolněná a vzrušená, zasuňte do ní prostředníček a prsteníček. Tento prstoklad vám zajistí méně namáhavý pohyb, předcházející křeči, či nutnosti přerušení masírování G bodu.

Následně pohybujte zápěstím v krátkých a rychlých intervalech nahoru a dolu, čímž zároveň budete svými prsty dráždit G bod uvnitř partnerky. Důležitý je samozřejmě souvislý kontinuální pohyb zápěstí, bez přílišné změny rychlosti.

Pokud se vám povede dodržet pár těchto mistrovských pravidel, máte zaručenou zaslouženou odměnu!

Nepřepalte začátek

Squirting není sportovní výkon, ale slast na druhou. Netlačte proto na pilu, nesnažte se do cíle doběhnout jako nejrychlejší sprinteři, jinak se z toho stane gynekologická prohlídka, kterou partnerka nejspíš příliš neocení. Natož aby z ní stříkala blahem. Dopřejte si čas na hledání a zkoušení.

Zajímají vás další tipy na mokrý orgasmus? Podívejte se na odborný návod sepsaný pod dohledem zkušené gynekoložky MUDr. Petry Vrzáčkové, PhDr.

Text: Black Mamba

Cubistick

Cubistick je první umělecká erotická pomůcka, vycházející z ladných kubistických tvarů, jenž dotvoří váš prostor a který nemusíte schovávat ve svém nočním stolku.

Hedonist playlist ♫ 01
Spirituální sex: Dojděte až za vrchol